Zbuduj wodny ogród!

Zbuduj wodny ogród wraz z domem dla kaczek - Fundacja OnWater.pl oraz Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin

Fundacja OnWater.pl oraz CRZ Krzywy Komin zapraszają już 14 maja 2016 r. całe rodziny! Pod okiem wrocławskich artystek odbędzie się wielkie budowanie ogrodu wodnego wraz z domem dla kaczek. Wodowanie nastąpi przy Wybrzeżu Słowackiego we Wrocławiu (okolice placu Grunwaldzkiego). Czekają na Was butelki, siatka PCV, rury, sztuczna trwa, farby, dywany oraz masa dodatkowych rzeczy, które mogą Was zainspirować do stworzenia wyjątkowej i designerskiej instalacji.

 

UWAGA: Każdy może zabrać ze sobą „coś od siebie” – starą pralkę, telewizor, dywany, puste butelki (te ciągle zbieramy!), płyty CD, drewienka i małe przedmioty.

 

onwater.pl_plywajace_ogrody_06

Ogród przetrwa przynajmniej jeden sezon. To okazja, aby pozostawić coś po sobie we Wrocławiu. Wydarzeniu towarzyszyć będzie strefa chill z DJem, leżaki, foodtrucki, malowanie wielkoformatowe oraz wernisaż wystawy Daniela Grudzińskiego.

 

DrukowanieCentrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin
Tworzy przestrzeń dla rozwoju kapitału intelektualnego i materialnego w obszarze rzemiosła, designu, kultury i sztuki. Położone jest zrewitalizowanym budynku poprzemysłowym z 1888 roku (dawnej pralni i farbiarni), który znajduje się na podwórku przy ulicy Dubois 33-35a – w kwartale zabudowanym zabytkowymi kamienicami z XIX wieku w samym sercu wrocławskiego Nadodrza. Podstawową funkcją CRZ jest działalność edukacyjna i kulturotwórcza. Odbywa się ona w głównej mierze przez organizowanie szkoleń i warsztatów – “Krzywy Komin” pomaga rozwijać kompetencje zawodowe i kulturowe angażując do współpracy specjalistów z różnych dziedzin, wykorzystując najnowsze technologie czy ucząc przedsiębiorczości, marketingu i promocji. Działania edukacyjne uzupełniane są przez organizowane w CRZ wystawy, koncerty, spektakle teatralne, pokazy filmów oraz debaty dotyczące kultury.

 

Data i miejsce:
14 maja 2016 r. w godzinach 12:00 – 17:00
Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin
Wrocław ul. Stanisława Dubois 33-35a (mapa dojazdu)

 

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/620085084812734/

 

Informacja prasowa [word]